August 2013

(ne)Žiju

30. august 2013 at 18:46 | Mrs.Discipline
~ Tak jo, tenhle tejden byl poměrně vyčerpávající. Čtyři návštěvy doktora, z toho třikrát se jednalo o cvokaře. Jediná světlá chvilka bylo snad jen moje spontánní založení si čtvrtročního členství v místním /místním pro školu, kde studuji/ fitku a testy schopností.
~ Testy /tři miliony cvičení, jaké najdete v kdejakém internetovém íkvé testu s časovým limitem/ dopadly nad očekávání, musím se pochlubit - ve všem, kromě plošného vnímání /kde jsem "jenom" mírně nadprůměrná/ a mechanické paměti /kde jsem spodní průměr, haha/, jsem ve všem byla výrazně nadprůměrná. No, kdyby mi to aspoň k něčemu bylo. Asi jako to fitko, který je mi teď tak akorát na dvě věci, protože od devátýho jsem hospitalizována. Měla jsem jít teda už teď v pondělí, ale zejtra se školou na tejden jedeme do Tater a to si nehodlám nechat utéct.
~ No, takže tak, už jsem magor oficielně. Včetně antidepresiv, nebojte se. Jo, to je pocit k nezaplacení. Ale zas nemůžu říct, že bych tam nešla dobrovolně, dokonce jsem o tom už delší dobu přemejšlela. Ono, vlastně jsem se docela těšila na začátek školního roku, kdy budu mít učení, práci, fitko a na žádný blbosti kolem jídla by nebyl čas. Jenže já se znám, tyhle pocity už jsem měla tolikrát.. A když to takhle silně vyhrocený mám doma, kde nejou žádný okolní vlivy, jak to pak bude ve škole, na intru? Mě nebaví už od rána přemejšlet, co si dát ke snídani a svačině, aby to výživově sedělo k obědu a to samý pak s večeří. Jestli bych si neměl ubrat tu půllžíci vloček a vyhazovat snad osminu tvarohu, protože kdybych to dojedla, tak překročím limit. Nemluvě o tom, že mám nutkání pořád něco drobit - uzobávat, pochopte. To je tamhle bombon, tu drobenka, jinde zas sušenej banán, lžička burákovýho másla.. Ono to nezní hrozně a rozhodně to neni důvod k sebevraždě, ale pak se to nastřádá, já pro ten den rezignuju, přecpu se, protože ten den prostě už "můžu", mám výčitky svědomí a běžim pozdravit záchod. Je to bludnej kruh. Pak mi trvá třeba i tejden se zberchat, tři dny se pevně držím, následovně povolím, protože "to už přeci bylo tak dávno.. už to je jenom minulost", řeknu si, že kus buchty navíc mě nezabije a? A je to tady, vážení! Za poslední týden jsem tak přibrala tři kila, haha. Předchozí práce úspěšně zmarněna, mohu si gratulovat. A jako. Já si i teď přijdu, že to o tý škole zvládnu, ale pak to nezvládnu, nastoupim na tu hospitalizaci třeba o měsíc a půl později a se školou to bude v háji úplně.
Navíc, to, že to zvládnu, že to vlastně celou dobu mám pod kontrolou si říkám už.. Rok a půl.
~ Jo, jsem slabá, ale ta vidina toho nepřemýšlet nad každým jídlem, protože to bude pevně daný a nemít tendence se mezi jídly dorážet "maličkostmi" - protože jednoduše nebude šance.. to je příliš lákavé. Navíc to umocňuje strach z dalšího zklamání.
~ No, tak jsem si tu zas vyblila svojí primitivní dušičku, svěřila internetu svoje problémy hadr a můžu se jít balit. Jen jsem tím chtěla říct, že pokud jste na mě ještě všechny nezanevřely, následujících šest až osm týdnů to bude, jako by se po mně zem sleha. Takže vlastně nic novýho, jen to nebude vypadat, jako že se snažím páchat existenční devastaci.
~ Ale já se vrátím /pokud mě silně nevyhejtíte/. A se mnou přijde report o ambulantní hospitalizaci! :D

Eh?

24. august 2013 at 21:18 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den jednadvacátý

~ Původně měl tenhle článek nadpis "žiju" a poměrně pozitivní obsah. Pak přišla grilovačka. Ksakru, jak já tohle nesnáším. Nějak jsem to neunesla a po asi měsíci a půl jsem vracela. A byla přistižena. Ještě, že ty cvokařky na příští tejden mám domluvený předem, jupijéj. Haha - no. Prosím, nezavrhujte mě, já se vrátím a dotáhnu to do konce. Slibuue.

20/8

20. august 2013 at 16:54 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den osmnáctý

Sn: Mléčná krupice, vločky, mléko, banán, burákové máslo (2217 kj)
Ob: Marinované tofu, řecký jogurt + trocha cottage s česnekem, hráškem, kukuřicí a olivami (2305 kj)
Ve: Plněné ovocné knedlíky, ovofit, mléko (2200 kj)

Pohyb: Jillian tights & butt, tabata (-2500 kj)
Celkem: 6700 - 2500 = 4200 kj (1010 kcal)

~ Omlouvám se, že jsem vás včera tak odbyla a předtím se neozvala vůbec. Ale.. nějak mě přepadla fáze "jsem hnusná, tlustá, blbá, nechutná, neschopná, ubulená, hysterická, stupidní, odporná, rozežraná a nikdo mě nikdy nebude chtít, či po mně snad toužit, tak proč se kurva snažit se sebou něco dělat a nežít příjemnej život s tunou čokolády, kakaa, nutelly, orea a burákovýho másla zalezlá v domě bez oken a zrcadel a všechno to nepožírat při sledování oblíbených seriálů." No, zkráceně, prostě krize. Ne, že bych to všechno výše vypsané opravdu zožrala, na to jsem v tu chvíli byla příliš zdrcena a líná /díkybohu, že cestou do kuchyně musím zdolat celých sedmnáct schodů/. Každopádně, ani s vyspáním se to nezměnilo. Než jsem si teda uvědomila, že to nedělám pro nikoho, kromě sebe. Že já se chci cítit dobře a dobře vypadat. Mít se ráda a působit tak, aby mě měli rádi i všichni okolo. Protože ať navenek tvrdím, co chci, na názoru ostatních lidí na mou osobnost /záměrně nepíšu osobu, s tím už jsem se nějak vyrovnala../ mi záleží hodně.. Nejsem perfekcionistka, přinejmenším v osobním životě ne, nicméně potřebuju, aby si o mně všichni mysleli to nejlepší. No, a protože jedině tehdy buduspokojená, tak semusim zvednout z postele, udělat si to správné jídlo a dovolit si ten správný pohyb. Nevím, nejspíš vám to nic neřeklo a myslíte si, jaká jsem labilní, ale mně se teď určitým způsobem ulevilo..
~ Hlad. Paradoxně jsem se tu nedávno vylejvala, že ho mám neustále. A teď? Je to vážně naopak. Stačí mi jíst třikrát denně
/i když to jsou porce jak pro dva, to zas né, že ne/ a když si vezmu, že mezi snídaní a obědem mám pětapůl hodiny, je to celkem děsivý, vzhledem k tomu, že oběd jsem po dojedení téměř (z)vrátila, jak jsem byla přecpaná. A ani si nemůžu říct, že si uberu, nebo nějaké jídlo vynechám, protože bych si pak večer řekla "ale vždyť jsem si ubrala ráno.. vynechala jsem oběd.. tak můžu zbodnout ještě tohle, tamto, pecen chleba, děvečku s trakařem.. ono se to vykompenzuje.". Fakt tragédka, co? :D
~ Jediný plus dnešního srdceryvného rádobyzápisudodeníčku je, že mi zase lezou klíční kosti. A i když se váha prakticky nehýbe, mám je vystouplé jako minimálně o šest kilo lehčí. Zkrátka jsem ještě pořád úchylná na kosti, asi nějaká deformace z "tamného období". :D19/8

19. august 2013 at 22:02 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den sedmnáctý

Sn: Mléčná rýže, clz. chléb s lučinou, ostružiny (2101 kj)
Ob: Králičí, vajíčka s lilkem (2608 kj)
Ve: Čočka, smacker na burákovém másle, okurka (2265 kj)

Pohyb: Běh, Tabata (-3140 kj)
Celkem: 6974 - 3140 = 3834 kj (916 kcal)

~ K víkendu se pokusím nějak se vyjádřit zítra. Mám dost.

15/8

15. august 2013 at 21:00 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den třináctý

Sn: Mléčná rýže, clz. chléb burákovým máslem a banánem (2087 kj)
Ob: Kuřecí kousky v chilli, mražená zelenina s vajíčkem na másle (2431 kj)
Ve: Tvaroh s mandlemi a brusinkami, Milka (3458 kj)

Pohyb: Běh, intervalový trénink (-2931 kj)
Celkem: 7976 - 2931 = 5045 kj (1206 kcal)

~ Fuj, s tou čokoládou jsem to přehnala. Nějak jsem na ní ani neměla extra chuť, ale ze zvyku /stres/ jsem jí prostě bezmyšlenkovitě jedla. Nicméně, ač se to může zdát divně, jsem ráda, že je mi po ní špatně. Jako opravdu špatně. Dokonce se mi i zvedá žaludek, muhaha. Znamená to, že jsem tělo natolik navykla na nerafinovaný cukry? Hope so! No, dobrý je, že teď mě tu už alespoň nebude lákat, mrcha.
~ Jo, dámy, chci se omluvit za neaktivitu od zítra do neděle
/jakože v neděli už mě netrpělivě očekávejte!/. Jedu za spolužákem+čkou do jednoho města na pouť a pak na pivní slavnosti. Od pátku do neděle! No chápete to? Já ne. Teda, aby bylo jasno - matinka, co mě nenechá běhat samotnou, mi dovolí takovejhle trip? Jako prosim? Ano, prosim! Nechápu to a možná je to lepší. Akorát mi tím kompletně vyrazila dech, protože jsem nepočítala ani s tím, že by mi to dovolila byť na jednu noc. Jes!! Akorát jsem zvědavá, jak to budu mít s jídlem. No, tak jako tak, klasicky nezdravý jídlo mi už očividně nedělá tak dobře, jako dělávalo, a na tom hodlám stavět. Držte mi palce a v neděli mě čekejte s kladným hodnocením celé akce! :)
~ A držte se ♥

14/8

14. august 2013 at 19:06 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den dvanáctý

Sn: Mléčná rýže, clz chléb s máslem a šunkou, káva (2039 kj)
Ob: Španělská rýže, kuře na másle, salát (2676 kj)
Ve:
Listový závin se sýrem, tzatziky (2474 kj)

Pohyb: T25, běh (- 2931 kj)
Celkem: 7189 - 2931 = 4258 kj (1018 kcal)

~ Dneska jsme měli ject na chatu k sestřence. Maj tam úžasnou přírodu a prostě všechno, klid, nikde nikdo, lesy, cesty, omm. Hrozně ráda tam běhám, už jen kvůli tomu ovzduší <3 Ale když přijela mamka z práce a já se ptala, kdy pojedeme k A., tak prej nejedem vůbec. Zase mi nevyšel můj plán, jak já byla naštvaná! A u nás mě máti samotnou běhat nenechá, pff. Jako, ne, že bych se divila, je to tu samá kurva, pasák a bordel, ale stejně, kdo by čekal v polích jenom na mě, až sipůjdu zaběhat?! Bratránkovi, se kterým obvykle běhávám, se taky ozvat nemůžu, protože je v práci. Takže jedinej otec mi zbyl. Kterej mě za poslední tři dny pokaždý vyhejtil, že toho má moc na zahradě. Okej. Ale.. Líná huba - holý neštěstí, ne? Tak jsem se zeptala a hádejte - on to odsouhlasil. Jes! Běh mi tak hrozně moc chybí, když se k němu dostanu sotva jednou, dvakrát tejdně. Už abych zas byla v Budějcích a mohla si běhat kdy a kudy se mi zachce. Kolikrát se mi stalo, že jsem vyhejtila školu, vstala si na devátou a pak hezky dvě hodinky běhala tam a zpátky po prázdným městě. Na to, jak jsem na základce běh nesnášela /je fakt, že okysličovat tělo vyloženě ověšený tunou tuku neni žádná legrace/, si ho teď dokážu užít se vším všudy. Jako by vždycky nic kromě mě neexistovalo. Ha!
~ Našla jsem svojí slabost. Teda, to, že miluju čokoládu /od bílý ne-čokolády, k přeslazeným Milkám všeho druhu, Toblerone s tureckým medem, přes čokoládu Belgickou (!), až k vysokoprocentním nejhořčejším :3/, neni nic novýho, já ale objevila způsob, jak si jí vychutnat pořádně. Máme doma kávomat a kafe obyčejně ani nesladím, ani nemlíkuju, ale když si dám na dno hrnečku jednu kostičku čokolády /dobře, protože máme tu třistagramovou (dík, babi), tak je to vlastně jako dvě - asi 8 gramů/, pak to šoupnu do toho onoho stroje a horká káva mi jí roztaví tak akorát, že když dopíjím, tak si jí polorozteklou a kafetem nasáklou pěkně vyškrabu a nechám doznít poslední touhy po sladkém. Jes! Akorát vás upozorňuji, že bublinkatá čokoláda /jako třeba Oreo - akorát od Milky s karamelem uvnitř/, trochu.. no.. plave. :D
~ Dobře, poslední extravykecávající se odstavec, pak půjdu běhat a pak už vás konečně oběhnu, slibuju!
Byla jsem pozvána do kina klukem, kterýmu jsem cca před týdnem řekla, že bych s ním chtěla bejt, načež on mě vyhejtil - že ačkoliv si myslel, že by se kvůli mě kdykoliv jakýkoliv vzdal, pak potkal svojí současnou přítelkyni J, kterou hodně miluje. A že i když by mě chtě udělat šťastnou, tak nemůže. Tak WTF?! Teda, do toho kina jde víc lidí, ale ne jeho přítelkyně. A i když to udělal způsobem "příští tejden jdeme na to a to do kina s tim a tim" .. "hm, tak si to užijte" .. "nechceš jít taky? jsem si říkal, že by se Ti to mohlo líbit" /dobře, kybych byla v jeho situaci, asi bych taky klukovi, kterýho bych takhle odmítla přímo nepsala - nechceš se mnou jít do kina, ale../, tak sakra nevim, co si o tom myslet. Stejně jsou to všichni s+áči a říkejte si, co chcete. :D
~ Kdo to dočetl až sem a pochopil alespoň dvanáctinu z mých prachbídněseskupených myšlenek, má u mě malé, bezvýznamné plus. Zbytku se nedivím, protože tam bych beztak patřila i já.
No, takže já běžim, a pak se na vás vrhám! :D
~ Jo, a děkuju, slečny! ♥


Sbírka mých čokolád, který jsem si dovezla z lyžáku z Rakouska. Ano, bláhově jsem věřila, že mi vydrží.. dlouho. :D Do dvou tejdnů byly pryč. -_-""

13/8

13. august 2013 at 20:23 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den jedenáctý

Sn: Mléčná krupice, žitný chléb s banánem a bur. máslem (1931 kj)
Ob: Smacker s vejci, banán na másle (2262 kj)
Sv: Latté, Milka (1444 kj)
Ve: 1/2 Porce rizota, kuřecí prso, salát (2099 kj)
Pohyb: T25, challenges, plení, Jillian (- <2500 kj)
Celkem: 7717 - 2500 = 5217 kj (1255 kcal)

~ Juhů, tak už jsem v polovině cesty na tom stát se alespoň z poloviny takovou, jakou bych chtěla být. Pochopte, podle vědecých výzkumů je, co se týče přijímání návyků a zbavování se zlozvyků, zásadní číslo 21. Nemůžete se zbavit závislosti na čokoládě? Skřípete zubama, praskáte si klouby? Máte jiné libovolné úchylky? Dejte tomu tři týdny. Teda, prý. Ale co, placebo efekt, taky dobrý. Já tomu i docela věřim, protože se mi to nejednou osvědčilo. Na druhou stranu to taky musí být tak, že ten člověk musí chtít, žeano. A to já zase jo, né, že ne. Tak hurá do tý druhý poloviny!
~ Jo, a taky už se těšim, až fotku po měsíci porovnám s tou počáteční. /For the after photo!/


12/8

12. august 2013 at 17:50 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den desátý

Sn: Mléčná krupice, trocha zapékaného mysli, jogurt Danone (1771 kj)
Ob: Hemenex ze tří vajec a balení 90% šunky, salát (1737 kj)
Sv: Kefír (813 kj) - /ještě nevím/
Ve: Hovězí pečeně, bulgur na másle, salát (1696 kj)

Navíc: Milka (1624 kj)
Pohyb: Ranní cvičení* (cca - 1884), běh (cca - 1047 kj)
Celkem: 7641 - 2931 = 4710 kj (1126 kcal)
*Insanity warm up, challenges - squat, butt, inner tights, abs, handles, 20 min tabata

~ Dilema číslo jedna. T, jak jsem se o něm už zmiňovala, jezdí na longboardu. Jasně, já sama jsem to tak měsíc, dva před ještě kritizovala a pohrdala tím, protože si to pořitovaly takový ty yolo&swag&hipsta holky, které to doteď maj na pózování na profilovky a nošení v podpaží. Ale pak jsem na tom jela taky /opomineme fakt, že jsem hodila záda i na rovině a jeho prkno skoro poslala pod kola kolem projíždějcího džípa/ a věřte, nebo ne, má to svoje kouzlo. Je to jako snowboard a to mě prostě chytlo u srdce! :3 Ano, ano, zimu mám oblíbenou hlavně kvůli tomuhle bezvýznamnýmu prknu, na kterým si to šoupu vstříc přeplněným lanovkám. :D No, takže tak. Nechtěla jsem povat komplet, takže desku by mi udělal kamarád, kterej na tom jezdí už nějaký tři roky - ano, to polovina oněch pozérek ani netušila, jak se něco takovýho byť píše - takže kvalitka by byla. Potom kolečka, trucky, ložiska, blabla, šlo by. Celkově jsem to poskládala nějak za asi 4.000,- + chrániče, helma /viz můj talent výše/. S tím, že ještě něco dlužím po různých lidech by mi tak z brigády nezbylo ani fň, já bych musela x dnů čekat, než mi to všechno přijde a než bude deska hotová a nakonec by bylo září a já se na tom ani nestihla pořádně naučit a začak by fofr ve škole/práce po škole/fitko. Na druhou stranu je to úžasnej pocit, ject na tom, ta rychlost, adrenalin. I ty výseky jsou častokrát spíš k smíchu, než k pláči. Ale taky musim přiznat, že hlavní podmínkou by bylo, že mě na tom naučí jezdit právě T. Což by pak už moc nešlo, jelikož každej studujeme v jiným městě a jsme tam na intru.
No a nebo - místo longu bych si koupila tyhle boty za 1.600,- , nějakou sportovní podpresnku v H&M do 500,- a pak nejspíš ještě tenhle neuvěřitelnej box na jídlo, po kterým pokukuju už třistapadesát let za 800,-. To by mi zbylo ještě něco přes litra navíc a to se cení. Zvlášť pokud jste chudý student. Achjo. Tak co myslíte vy, milé dámy? :)11/8

11. august 2013 at 21:20 | Mrs.Discipline |  Diet & Daily

Den devátý

Sn: Ovesná kaše s překvapením (1844 kj)
Ob:
Hovězí roštěná, rýže, kapánek omáčky (2341 kj)
Sv:
Muffin z rašídového másla (1615 kj)
Ve: Vločky, kefír, piniové oříšky (2271 kj)

Pohyb: Ranní procvička (-1256 kj)*, Jillian (-2077 kj)
Celkem: 8071 - 3333 = 4738 kj (1132 kcal)

* - Insanity warm up, Challenges - squat, squat2, butt, inner tights, legs, handles

~ Váha! První, na co jsem ráno po probuzení myslela. Udělala jsem s kafe, ještě na chvilku zalezla (vstávala jsem před sedmou!!), došla si do koupelny a cestou zpátky jsem to teda prubla. A bylo tam o půl kila míň. No, je fakt, že byly doby, kdy byl úbytek za týden i o kilo vyšší, teď jsem si na druhou stranu jistá, že je to stálý úbytek TUKU! A i když se půl kila zdá být málo, jsou to dvě kila měsíčně, tedy čyřiadvacet kilo za rok. Teda, než, že bych něco takového plánovala, ale jen chc poukázat na fakt, že méně je někdy více. :)
~ Den byl dneska fajn. Konečně jsem se viděla s jedinou nejnormálnější osobou (čti jako osobu s inteligenčním quocientem vyšším, než zaprášený křeslo) v okolí. Yes, po takový době, bylo to fajn odreagování se. Ale jinak to běželo celkem pomalu. Takovej ten pocit, když neustále doufáte, že vám jedna určitá osoba napíše. Znáteto. Nesnáším jakékoliv podobné pocity. Nsnáším, když se cítím zranitelně. Ksakru, přesně tomuhle jsem se chtěla vyhnout.


Ano, ano. Slavný šaty z háemka. Nevím, prostě se mi hrozně líbí ta nahá kůže tam. :)
Jo, pak tu mám akorát ještě baťůžka, protože zbytek věcí, aniž bych si to uvědomila, jsem hodila do prádla. Tak zas jindy. :)


Be retro!


10/8

10. august 2013 at 21:34 | Mrs.Discipline

Den osmý

Sn: Ovesná kaše s překvapením (1570 kj)
Sv:
Ledové latté (190 kj)
Ob:
Tři naběračky těstovinového salátu s olivami, balkánem a rajčátky, zelný salát s jogurtem, hrášek, baby karoty a fazolky na vodě, česnekový dresink, lžíce smetany* (< 2300 kj)
Sv:
Termix s cottagem, piniové oříšky (2285 kj)
Ve:
Kuřecí a vepřové maso na grilu, jogurtový dresink, zelenina (2200 kj)

Pohyb: 6 hodin nakupování (-1500 kj), Jillian (-2000 kj)
Celkem: 8546 - 3500 = 5046 kj (1220 kcal)

~ *Hned zezačátku, aby mám náhodou nepřišel divný ten oběd - jely jsme se sestrou do mého milovaného tamkdestuduju města něco pokoupit a obědvaly jsme v tomhle zdravém bistru. Já to tam zbožňuju! Ještě ve školním roce jsem tam chodila klidně 4x týdně, když byla krizovka na intru, protože stačí, že ty jejich blafy musim jíst k obědu a na noc se jima ládovat rozhodně nebudu.
Princip je následující. Jsou dvě možnosti, jak se najíst - buď si dát bílkovinu, kterou tam maj na kusy
(kuřecí prsa s broskví a sýrem, ryba s fenyklem, tofu špíz a podobně - cena se pohybuje kolem 50,-) a k tomu porci buď brambor (francouzských, se šunkou, s bylinkama - 27,-), nebo rýže. A tak normálně jakože nandáte a jíte. Já však upřednostňuji druhou variantu a to takovou, že si vezmu jeden ze dvou (menší za pade, větši za 75,-) talířků a nandám si na něj vrchovatě všechno, co je nabízeno (zpravidla je to označováno jinak barevným popiskem, než usový prodej, aby v tom nebyl zmatek). Bejvaj různý druhy zeleniny na páře (hrášek, kukuřice, fazolky, brokolice, baby karotka), zelný, fazolový, celerový, mrkvovo-ananasový saláty, těstovinový s kuřecím, jogurtem, ananasem, šopským základem, boloňským základem, kuskus se zeleninou, kuřecím, sójový nudličky v omáčce, rajčata zapečená s parmazánem.. No, co vám budu povídat. A to, že si můžete nandat až přepadávající množství, to je další do té řady nepřéhlednutelných plusů. Zkrátka, je to srdeční záležisots! :D
~ A jinak, jak už jsem zmínila, byly jsme se sestrou nakupovat, wohooo. Prej slevy, pff. Krom kila dvacet v sekáči
(ano, kila dvacet, nepočítalo se to na kusy, nýbrž na váhu, takže za asi 5 věcí jsem dala 180,-) jsem si pořídila akorát tílko v NY a šaty v Háemku, které dokonce byly za původní cenu. Ale jsou skvostné! Takový jakože džínsový vršek, klasická černá sukně a v bocích jsou vystřižené, takže tam kouká holá kůže a opticky to zeštíhuje pas :3 Když budete chtít, hodím sem zítra nějaké fotky. :) Ale zas vás nebudu zaplavovat přebytečnýma kravinama, žejo. :D
~ A poslední bod dnešního večera - zítra mám vážení po týdnu. Dalo mi hodně zabrat to dodržet, protože dříve jsem na váhu stoupala pokaždé, když jsem šla do koupelny, což bylo s mým přemrštěným pitným režimem opravdu často. :D Kdybych to měla shrnout, tak myslím, že jsem jedla v rámci možností dobře a k tomu pohyb 6/7 dní. Jo, dá se. Teď, jestli tam ráno nebude minimálně o dvě desetinné stupně míň, budu zuřit! :D